6 žogu priekšrocības, trenējiet refleksus, lai sadedzinātu kalorijas

Cik procentu jūs atvēlat vingrošanai katrās 24 stundās, kas pieejamas katru dienu? Ja jūs joprojām meklējat sporta veidu, kas jums nav garlaicīgi un labvēlīgi ietekmē jūsu veselību, apsveriet iespēju nodarboties ar paukošanu. Lai gan kustība notiek tikai iekštelpās, nožogojums var sadedzināt līdz pat 400 kalorijām. Protams, sportu interesantu padara ne tikai kalorijas. Lai gan tas nav tik populārs kā citi sporta veidi, piemēram, joga, volejbols vai peldēšana, acīmredzot šim sporta veidam, kas prasa koncentrēšanos un labus refleksus, ir neskaitāmas priekšrocības.

Iepazīstieties ar paukošanu

Nodarbojoties ar paukošanu, tiek izmantoti 3 veidu ieroči: epī, folija un zobens. Dažāda veida ekipējums, dažāds paukošanas sesijas ilgums. Izmantojot epē un foliju, tas nozīmē, ka jūsu nožogojums ilgst 3 minūtes ar 1 minūtes pārtraukumu starp tiem. Kas attiecas uz zobenu, spēle var ilgt ilgāk, jo tā ir atkarīga no noteiktiem punktiem. Tas ir, spēlējot paukošanas sportu, ne vienmēr ir nepieciešamais ilgums, lai sasniegtu 60 minūtes. Varētu būt īsāks. Bet treniņu laikā katrs var brīvi noteikt, cik ilgi vēlas trenēties, lai apgūtu paukošanas sportu.

Nožogojuma ieguvumi veselībai

Daži no žogu ieguvumiem veselībai ir:

1. Sadedzināt kalorijas

Tiesa, paukošanai nav nepieciešamas pārmērīgas fiziskas kustības, piemēram, badmintons vai volejbols, tomēr, nodarbojoties ar šo sporta veidu, joprojām tiek sadedzinātas daudz kaloriju. Vidēji, spēlējot paukošanu 60 minūtes, var sadedzināt aptuveni 400 kalorijas.

2. Trenē muskuļu spēku

Protams, roku muskuļu spēks lielā mērā nosaka to, kā cilvēki spēlē paukošanas sportu. Iesācējiem var būt pārsteidzoši, kā viena paukošanās sesija ietver kustību pēc kustības, kas ir tik intensīva un prasa spēku. Ja to veic regulāri, šī kustība var trenēt ķermeņa augšdaļas muskuļu spēku.

3. Labi asinsritei

Veicot paukošanu, visam ķermenim neizbēgami ir jākustas. Tāpēc šis sporta veids padara asinsriti, kas nodrošina skābekļa un barības vielu piegādi visā ķermenī, vienmērīgāku. Ķermenis, kas nepārtraukti kustās, arī liek cilvēkam justies stiprākam.

4. Trenē refleksus un koncentrēšanos

Viens no faktoriem, kas nosaka uzvaru, spēlējot paukošanu, ir pieskārienu skaits pretinieka ķermeņa zonai. Tas nozīmē, ka ir nepieciešama koncentrēšanās, lai varētu pieskarties pretiniekam bez atvairīšanas, un otrādi, refleksam, lai izvairītos no pretinieka uzbrukuma, jābūt ātram. Tas trenē roku-acu koordināciju un ķermeņa elastību. Veicot paukošanu intensīvāk, palielinās arī ķermeņa spēks un izturība.

5. Zaudēt svaru

Ņemot vērā, ka kustība paukošanā ir diezgan intensīva, šis viens sporta veids var būt izvēle cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt svaru. Ideālā gadījumā nedēļas laikā izvēlieties 250 minūtes fiziskās aktivitātes, lai sasniegtu ideālo ķermeņa svaru. Tas nozīmē, ka paukošanu var veikt 1-2 reizes nedēļā un kombinēt ar citiem sporta veidiem pēc izvēles. Neaizmirstiet to līdzsvarot, ēdot pareizos pārtikas produktus un kaloriju avotus.

6. Atvērts jebkuram

Tāpat kā loka šaušanas priekšrocības, Ikviens var pievienoties paukošanas sportam. Bērni, pieaugušie un veci cilvēki patiešām var spēlēt paukošanu. Nav nepieciešams justies apmulstam vai vismaz neuzticamam, kad tikai sāc ar paukošanu, jo visi ir izgājuši testēšanas posmu un tikai sāk. Interesanti, ka paukošanas intensitāti var pielāgot atbilstoši savām spējām. Ja jūs tikko sākat, izvēlieties vieglu vai mērenu intensitāti, kas nav pārāk ilga. Bet, ja esat pieredzējis un vēlaties vairāk izaicinājumu, iestatiet intensitāti uz ilgāku. [[saistīti raksti]] Lai sāktu darbu ar žogu, uzziniet, kurā kopienā dzīvojat. Pēc tam jautājiet par grafiku un aprīkojumu, kas jums ir nepieciešams tiem, kas tikai mēģina. Kas zina, paukošana varētu būt produktīva fiziskās aktivitātes iespēja, kas ir ne tikai interesanta, bet arī labvēlīga jūsu veselībai.